🧂 La fiecare ciubăr oferim cadou 50 kg de sare din renumita salină de la Praid!
Woodpecker Transylvania
Manufactura
Ciubere de baie ▾
Ciubere cu sobă cu imersiune
Ciubere cu sobă exterioară
Ciubere cu sobă încorporată
Saune
Accesorii
Ghid de utilizare
Tarife de livrare
Termeni și condiții
🛒 Coș
0
Contact
☰
Accesorii
‹
›
1 / 2
Sare de Praid
Dimensiune
1 saci · 25 kg (2,89 RON/kg) — 72 RON
5 saci · 125 kg (2,89 RON/kg) — 362 RON
10 saci · 250 kg (2,89 RON/kg) — 723 RON
15 saci · 375 kg (2,89 RON/kg) — 1 085 RON
20 saci · 500 kg (2,89 RON/kg) — 1 447 RON
25 saci · 625 kg (2,89 RON/kg + palet) — 2 025 RON
30 saci · 750 kg (2,89 RON/kg + palet) — 2 387 RON
35 saci · 875 kg (2,89 RON/kg + palet) — 2 749 RON
40 saci · 1 tonă (2,89 RON/kg + palet) — 3 110 RON
72 RON
Calculul costului de transport după completarea datelor
Descoperă
‹
›
1 / 2
Cărămidă de sare de Praid
Dimensiune
10 db · 50 kg (4,34 RON/kg) — 217 RON
20 db · 100 kg (4,34 RON/kg) — 434 RON
30 db · 150 kg (4,34 RON/kg) — 651 RON
40 db · 200 kg (4,34 RON/kg) — 868 RON
50 db · 250 kg (4,34 RON/kg) — 1 085 RON
60 db · 300 kg (4,34 RON/kg) — 1 302 RON
70 db · 350 kg (4,34 RON/kg) — 1 519 RON
80 db · 400 kg (4,34 RON/kg) — 1 736 RON
90 db · 450 kg (4,34 RON/kg) — 1 953 RON
100 db · 500 kg (4,34 RON/kg) — 2 170 RON
110 db · 550 kg (4,34 RON/kg + palet) — 2 604 RON
120 db · 600 kg (4,34 RON/kg + palet) — 2 821 RON
130 db · 650 kg (4,34 RON/kg + palet) — 3 038 RON
140 db · 700 kg (4,34 RON/kg + palet) — 3 255 RON
150 db · 750 kg (4,34 RON/kg + palet) — 3 472 RON
160 db · 800 kg (4,34 RON/kg + palet) — 3 689 RON
170 db · 850 kg (4,34 RON/kg + palet) — 3 906 RON
180 db · 900 kg (4,34 RON/kg + palet) — 4 123 RON
190 db · 950 kg (4,34 RON/kg + palet) — 4 340 RON
200 db · 1 tonă (4,34 RON/kg + palet) — 4 557 RON
217 RON
Calculul costului de transport după completarea datelor
Descoperă
Set coș de fum pentru soba de ciubăr
Dimensiune
1 szett — 687 RON
687 RON
Calculul costului de transport după completarea datelor
Descoperă
Accesoriu 4
Ar egyeztetes alapjan
Descoperă
Accesoriu 5
Ar egyeztetes alapjan
Descoperă
Accesoriu 6
Ar egyeztetes alapjan
Descoperă
Accesoriu 7
Ar egyeztetes alapjan
Descoperă
Accesoriu 8
Ar egyeztetes alapjan
Descoperă
Accesoriu 9
Ar egyeztetes alapjan
Descoperă
Accesoriu 10
Ar egyeztetes alapjan
Descoperă
Standard fából készült ciubere
×
×
⛶
‹
›
1 / 10